L-Xander


Betoverend liefdesverhaal in de straten van Montmartre 

Het geheim van Montmartre

Donatella Rizzati

Donatella Rizzati

Donatella Rizzati studeerde Italiaanse literatuur en volgde een master litair vertalen. Ze werkt als copywriter, vertaler en corrector.

Het geheim van Montmartre is haar eerste roman, die nog voor verschijning werd verkocht in vele landen.

Wanneer de liefde uit het leven van de jonge, Italiaanse Viola verdwijnt, vindt ze troost in het romantische Parijs.

Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle. Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden.

Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe, betoverende liefde?

Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman, voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore. Dit ultieme zomerboek bevat ook recepten uit Gisèles kruidenwinkeltje.

ISBN 9789401605526 – paperback – 320 pagina’s – Uitgegeven door Xander Uitgevers – Verschijnt 15 augustus 2016 –
Prijs 19,99 € – ook als e-book verkrijgbaar à 9,99 €

Boeklovers

Advertisements

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s