L-AW Bruna

Vrijheid begint met overleven

De waker

David Baldacci

David Baldacci

© Mariel Kolmschot

David Baldacci werd geboren in Virginia in de Verenigde Staten. Hij studeerde politieke wetenschappen en rechten, en was negen jaar werkzaam als bedrijfsjurist en advocaat in Washington D.C. In 1996 debuteerde hij met Het recht van de macht. Baldacci’s werk is in 45 talen vertaald en wereldwijd zijn er meer dan 100 miljoen exemplaren van zijn boeken verkocht. Eerder verscheen in de thrillerreeks met Amos Decker De geheugenman.

Volg deze auteur via de Nederlandse website.

Vega Jane had altijd te horen gekregen dat niemand Bitterbos, waar zij is opgegroeid, kon verlaten. Haar was verteld dat daarbuiten niets te vinden was, behalve het Moeras: een levensgevaarlijke wildernis waar de dood altijd en overal op de loer lag. En Vega geloofde dit ook, totdat ze op een nacht op een geheim stuitte dat haar hele wereld op zijn kop zette: alles was gelogen…

Nu is er nog maar één ding dat Vega Jane scheidt van de vrijheid: het Moeras. Om te ontsnappen uit Bitterbos moet Vega met haar beste vriend Delph een weg zien te vinden door een afschrikwekkend gebied vol bloeddorstige wezens en duistere magie. Maar het Moeras is erger dan ze ooit had kunnen bevroeden. Het Moeras gooit alles in de strijd om Vega tegen te houden. Om haar wil te breken. Om haar te doden. En Vega zal, om te overleven, een prijs moeten betalen die zelfs voor haar misschien te hoog is…

De waker is het langverwachte tweede deel van Baldacci’s Vega Jane-serie, het vervolg op De voltooiing.

Fantastische crossover-thriller van Baldacci, voor fans van The Hobbit en The Hunger Games. #devoltooiing

a
Samenwerking Uitgeverij Leopold:

A.W. Bruna geven ook deze Baldacci, net als De voltooiing, uit in samenwerking met hun collega’s van Uitgeverij Leopold. Zij geven De Waker uit in 2 aparte delen specifiek gericht op de YA-lezers, voor elk € 12,50 (CAP € 9,99): deel 1 in juni 2016, deel 2 in februari 2017.

Eerder verschenen in deze serie:

9789044973228De voltooiing
De revolutie begint bij haar

De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt.
Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door de machthebbers. Met gevaar voor eigen leven gaat Vega op zoek naar de waarheid. Over de wereld waarin ze leeft, over haar familie en over zichzelf…

a
Leesfragment:

http://beeld.boekboek.nl/BRBR/p/9789400505179/rea9789400505179.pdf

Boektrailer (Engels):

ISBN 9789400507289 – paperback – 352 pagina’s – Vertaald door – Uitgegeven door A.W. Bruna – Verschijnt 27 september 2016 – Prijs: 19,99 € – ook verkrijgbaar als e-book à 14,99 €

Boeklovers

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s