Uitgeverij De Fontein


Voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell

De thuiskomst

Erica James

Erica James

Erica James is een bestsellerauteur van formaat en veelgeprezen om haar meeslepende romans. Van haar verschenen eerder De kleine dingen en Schaduwleven. Haar boeken worden vertaald naar meerdere talen. Zij woont met haar zoons in Engeland.  

De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken allemaal een frisse start. Jessica heeft haar leven op Corfu vaarwel gezegd na een mislukte relatie; Amanda en Tony proberen het beste van hun huwelijk te maken; Kate is gaan samenwonen met haar pasgescheiden vriend Alec, en Josh wil zijn broer en ouders bewijzen dat hij ondanks zijn veranderde omstandigheden nog steeds – letterlijk en figuurlijk – op eigen benen kan staan. Allemaal hopen ze op een nieuwe toekomst, en allemaal komen ze erachter dat het verleden niet zo makkelijk te ontwijken is…

Leesfragment: 

https://issuu.com/defonteintirion/docs/leesfragment_de_thuiskomst?utm_source=2016W16_subscribers&utm_campaign=Digest&utm_medium=email

ISBN 9789026139925 – paperback/softback – 432 pagina’s – Vertaald door Ans van der Graaff – Uitgegeven door Uitgeverij De Fontein – Verschijnt 26 april 2016 – Prijs: 17,99 € – ook verkrijgbaar als e-book à 9,99 €

Reserveer een exemplaar met één klik

Boeklovers

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s