Houtekiet_logo_PMS-620x251

Zopas verschenen bij Uitgeverij Houtekiet 

Amalia Amalia

Willy & Steven Bogaerts

bogaerts-willyWilly Bogaerts was werkzaam in de banksector en is nu zelfstandig ondernemer. Samen met zijn zoon Steven vormt hij het schrijversduo Bogaerts, bekend van hun reeks misdaadromans rond commissaris Bottu. In de zomer van 2015 publiceert Willy Bogaerts De koninklijke minnaar, zijn eerste boek waarin hij de realiteit van een spraakmakend gerechtelijk onderzoek mengt met fictieve actie.

bogaerts-steven


a
Steven Bogaerts
is onderdeel van een schrijversduo, bestaande uit vader Willy en zoon Steven. Ze kiezen steeds voor Leuven als het fascinerende decor voor hun misdaadromans. Willy en Steven Bogaerts schreven samen de opgemerkte thrillers Femmes fatales, Dodelijke begeerte, Pervers, Het intieme verlangen, Amnesia en Het escortmeisje.

Meer info:

www.bogaerts.info
www.stevenbogaerts.be

De grote Henning Mankell keek met een goedkeurend oog toe hoe vader en zoon Bogaerts in 2005 de stugge en introverte commissaris Claude Bottu tot leven riepen, een tomeloze bewonderaar van Kurt Wallander. Daar hij geen Nederlands verstond, werden de betreffende passages voor Mankell vertaald. Hij las die ook en bedankte de auteurs persoonlijk. Bottu heeft het inmiddels acht boeken ver geschopt. De aangename contacten met de Zweed zijn de aanleiding geweest tot het tiende boek van het duo. Amalia, Amalia dat de eerste dagen al behoorlijk wat verkoopsucces kende, wordt dan ook opgedragen aan de betreurde Mankell, een innemend man duidelijk met oog en sympathie voor mindere goden.

Wanneer succesauteur Larsson terugkeert naar Götshammer stoten graafmachines op een schedel die te maken heeft met het geheim dat de inwoners van de kleine kustplaats al veertig jaar met zich meedragen. Daardoor zullen ongetwijfeld oude wonden opengereten worden. Iedereen kijkt afwachtend toe, maar probeert zich zo ver mogelijk uit het verhaal te houden.

De oudere inwoners, aangevoerd door de barmeid en zelfverklaarde grande dame Benedikt Hedlund, vermoeden dat Larsson als knaap indertijd getuige van een vreselijke voorval moet geweest zijn, maar angstvallig zijn mond hield. Ze vrezen dat zijn terugkeer om inspiratie voor een nieuw boek op te doen een drogreden is en dat hij het overschaduwde verleden komt uitklaren om rekeningen te vereffenen. Of heeft zijn terugkeer toch alleen te maken met Amalia, het meisje dat op zijn veertiende de hartstocht in hem wakker gemaakt heeft en al die jaren geen dag uit zijn hoofd is geweest?

Amalia, Amalia werd op locatie geschreven in het Hoge Noorden. Op maat voor de liefhebbers van Henning Mankell en Hakan Nesser. Willy en Steven Bogaerts – vader en zoon – schreven samen acht misdaadromans rond de eigenzinnige commissaris Bottu. Na Willy’s recente soloproject Mijn koninklijke minnaar, een boek over het klimongeval van Albert I dat in de kijker liep, verrassen de twee nu met een Scandinavische thriller.

ISBN 9789089244116 – paperback – 360 pagina’s – Uitgegeven bij Houtekiet – verschenen op 23 oktober 2015 – prijs 21,99 € – ook verkrijgbaar als e-book

Boeklovers

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s